לקוחות מספרים

ציור של הכלב האהוב. רישום של סבתא, מתמונה ישנה ומצהיבה. ציור של הילדים, ברגע אחד מושלם. העבודות שלי תמיד מרגשות ומשמחות. אבל אל תאמינו לי - פשוט קראו מה שהלקוחות שלי מספרים.


דבורה קרן:

אירית, אני כל כך שמחה שאת נותנת סוף סוף פומבי לכשרון האדיר שלך.עולם המוסיקה כבר מכיר אותך ובך, אך עולם הציור והיצירה בעפרון וצבע נגלה לי לאחרונה. כשחשבתי על מתנה מיוחדת לנכדותי, נזכרתי שהראת לי ציור של אריה שעוד רגע היה יוצא מהתמונה ומתיישב לידי , זהו ידעתי מה אני רוצה, לנכדותי היה כלב אהוב, טוי שמו שהלך לעולמו, בקשתי ממך שתציירי את טוי עבור נכדותי . כשהגיע הציור  עמדו דמעות בעיני ,טוי הביט בי ועוד רגע יצא מהמסגרת ויתחיל לנבוח ולהשתולל. ציור אדיר מלא חיים וכל כך מדוייק. יישר כח. אני ממליצה בכל פה להכיר את חכמת הציור של אירית ולהנות ממתנות מיוחדות ליקיריכם. נכדותי ביתי וחתני שקבלו את הציור לא האמינו למראה עיניהם, היו בטוחים שזה צילום משופר של טוי, כן כן זו אירית וכשרונה.


טל איתן:

אני אוהב אמנות ובעצמי חוטא בה מפעם לפעם. אני גם מתרגש מאמנות טובה, ויש בביתי אוסף מכובד של יצירות נהדרות שממלאות אותי בשמחה בכל יום מחדש. אבל אחת החביבות עלי, אולי האהובה מכולן, היא תמונתו של קירבי, הכלב שלי, שלנו, שאימצנו אל ביתנו לפני כעשר שנים. הציור של אירית תלוי בגאווה וקירבי ניבט ממנו, מחייך, מרוצה, במבט המוכר ומלא העומק שלו. זהו ציור פשוט, בקווים נקיים, בצבע אחד, או שניים, וזה חלק מהקסם שלו. הוא לוכד לא רק את הצורה החיצונית של הכלב שלנו, היקר כל כך לליבנו, אלא גם את האופי שלו ואת האישיות המושלמת שלו. 


אורה בן עמי:

אירית. הכלב שמולי, הוא הכלב שאמצתיו. גיליתי אותו באחד מציוריך, בחרתי בו והוא שלי.
עיניים צופות וחודרות. נוגעות ברגש חם. מעוררות קשר אמיתי ואוהב.
אירית. נשמתך מציירת, לפני שעושה זאת בעפרון. מייטיבה לצייר, כי את זו המייטיבה לחוש את המצויר.
תודה לך, חיבוק עוטף, אורה.


גוצי פרל:

חברות שלי יודעות שהיידי היא חלק מהתמכרות. התמכרות לבוקסרים. לכן הן חיכו להזדמנות מיוחדת והזמינו עבורי ציור במתנה של היידי. וואו אירית, אני לא מפסיקה להתפעל וליהנות מהציור המדהים הזה... כל שערה, הפרטים של הקולר כל כך מדויקים ...אבל הכי הכי- הברק בעיניים- כל כך אמיתי. מתנה נפלאה שאני ממשיכה ליהנות ממנה עוד ועוד. איזה כיף לי!!! אני ממשיכה לעקוב אחרי הציורים שלך - ממליצה לכם גם. והבלוג של פלאפי מגניב. תמסרי לה ד"ש מהיידי. ד"א בציור היידי נתפסה במבט מהורהר, משהו... בחיים היא סופר אנרגיה מצחיקה  רוצים גם תמונה אישית? כתבו לי ואשמח לעזור!