שאלות נפוצות


בעמוד זה ריכזתי את השאלות הנפוצות בנוגע לתהליך הרכישה, ההזמנה, הציור והמשלוח


יש לכם שאלות? רוצים להזמין? צרו קשר

כדי לצייר את האדם או החיה האהובים שלכם, עליכם לשלוח לי מספר צילומים, באיכות כמה שיותר גבוהה. מכיוון שהעיניים הן ש"עושות" את הציור, עלי להיות יכולה להגדיל אותו כך שאוכל לראות אותן בברור.
את התמונות תצרפו אל טופס הפניה שבאתר, בו תציינו גם את גודל התמונה ומדיית הציור בה אתם מעוניינים.(עפרונות צבעוניים, צבעי פסטל או פחם/ עפרונות גרפיט).
תוך 24 שעות אחזור אליכם במייל, ומשם נתחיל להתקדם צעד צעד.
ניתן ליצור איתי קשר ישירות במייל או בנייד.
לאחר שהגיע אלי טופס פניה עם צילומים, אני חוזרת אליכם במייל ראשוני ובו אמליץ על הצילום ממנו אצייר את הציור ואתן הצעת מחיר . ברגע שתאשרו את ההזמנה אתחיל לצייר.
המבט קובע. הכל נמצא בעיניים- כך אני מאמינה. ולכן העיניים הן הדבר הראשון שאני מציירת.במהלך היצירה אני משתפת אתכם בארבעה שלבים בציור- במייל או ווטס-אפ, לבחירתכם, וזאת כדי לוודא שאתם מרוצים מהדמיון, ולאפשר לי לתקן במידת הצורך.
אני זמינה לתקשורת בווטס-אפ לאורך כל התהליך.עם סיום הציור צילומו יישלח אליכם לאישור סופי.
בציור מושקעות שעות רבות של עבודה (בין עשרים לשלושים שעות לפחות),וכדי שייעשה במירב הדיוק והמקצועיות אני מקדישה לו עשרה ימי עבודה. ההתחייבות לזמן זה היא מרגע תחילת העבודה. כמובן, שיש לקחת בחשבון זמן המתנה במידה ויש לי הזמנות קודמות. כל זה ייסוכם בתחילת ההתקשרות בינינו.
עם סיום העבודה ואישורה הציור ייארז בצורה מקצועית וזהירה ויישלח אליכם בדואר שליחים. מחיר המשלוח כלול במחיר הרכישה.
הציור הגיע אליכם הביתה. מן הראוי שתאפשרו לעצמכם להתרגל אליו ולהתאהב בו. במידה ואינכם מרוצים יש באפשרותכם להחזירו, והמקדמה תוחזר אליכם. המשלוח החוזר ייתבצע באחריות ועל חשבון הלקוח.
במקרה שציור מוחזר אהיה רשאית למכור אותו כציור מקורי.
בעלות של 100 ₪ נוספים יש אפשרות לקבל סריקה מקצועית של הציור ברזולוציה המאפשר הדפסה. כעת תוכלו להדפיס את הציור על ספלים, כריות נוי, מצעים, פוסטרים – כל מה שהמוח מדמיין והחנויות מאפשרות.
מתנה מדהימה לשאר בני המשפחה!